BIM Project logo
Vstoupit do cloudu

Využijte potenciál digitální tranformace

BIM dává vám, výrobcům, jedinečnou možnost podpory projektantů, architektů i vašich odběratelů. Nikdy nebylo jednodušší stát se součástí BIM procesu. Jen nahrajete vaše produktová data do bimproject.cloud. Je to zdarma.

Neplaťte nic, prodejte víc

Ukažte kvalitu vašich výrobků

Zdarma začleníme vaše výrobky do BIM katalogu, který je přístupný na webu ve všech jazycích. Uživatalé si mohou nalezené výrobky ukládat nebo z nich generovat BIM objekty.

Zapojte se do reálných projektů

Naše služba je integrována přímo do projekčních BIM softwarů (jako jsou Revit, Archicad, Allplan). Uživatelé si tak mohou vkládat vaše produkty z katalogu rovnou do projektů.

Poskytujte nejlepší podporu

Díky stálému vývoji bimproject.cloud stále přidáváme užitečné funkce. Děláme tak uživatelům život snažší a šťastnější.

Buďte součástí BIM procesu ještě dnes

Pošlete výrobková datau

Stačí vyplnit základní vlastnosti produktů do tabulky, JSON nebo XML formátu. Pomůžeme vám s kontrolou a poradíme, které případně chybí.

Zkontrolujte data v katalogu

Po nahrání dat uvidíte vaše výrobky v katalogu, který je součástí služby bimproject.cloud. Můžete je kdykoliv upravovat pomocí naší PIM administrace.

Generujte BIM objekty

Na základě vašich výrobků si mohou uživatelé generovat BIM objekty. Pro zachování podpory pro BIM stačí pravidelně aktualizovat svá data. Až budete chtít povýšit BIM na další úroveň, pořidťe si některý z našich Prémiových produktů.

Kde jsme již s BIM implementací pomohli


Raději dříve než později

Naše pojetí BIM implementace je jiné, než bývá zvykem. Nepřipravujeme BIM objekty, vytváříme je automaticky. Naši zákazníci tak nemusí zbytečně utrácet.

Jsme tu pro vás

BIM je komplexní téma a týká se nás všech. Rádi vám pomůžeme s konceptem implementace, abyste mohli využít jeho plný potenciál. Nechte nám kontakt a ozveme se vám zpět.

Kancelář

  • BIM project s.r.o.
  • Hošťálkova 740/48
  • Praha 6

  • +420 775 691 534
  • info@bimproject.cz
  • www.bimproject.cz

Odběr novinek

Zůstaňte v kontaktu

2019 copyright BIM PROJECT, s.r.o.